V současné době nejsou vypsané žádné termíny seminářů, nové termíny plánujeme a brzy zveřejníme....

Semináře

Pohybový aparát
 a péče o něj
Masáže
pro domácí použití
Nemoci...
jak poznám, že se něco děje

Při naší každodenní práci narážíme na množství dotazů, které Vás, jako majitele čtyřnohých parťáků, zajímají. Ne vždy je možné v rámci terapií na vše odpovědět....
A to zejména ze dvou důvodů:
1. naším cílem je co nejvíce se věnovat problematice, kvůli které nás navštěvujete
2. někdy je téma obsáhlejší a časová dotace by nám nestačila
Proto jsme se rozhodli, že Vám nabídneme pár seminářů, které určitě oceníte a kde budeme mít možnost se dané problematice věnovat do potřebné hloubky....

Vždy začínáme zahajujícím seminářem: "Jak funguji". Již název mluví za vše. V semináři se dozvíte více o základních soustavách orgánů, anatomii a fyziologii. Tento vstupní seminář je nutné absolvovat jako první, jelikož je základní kostrou pro další pokračování.
Stejně jako živý organismus potřebuje kostru a na ni navazují další soustavy, tak v případě našich seminářů je to stejné: Stavíme znalosti na pevných základech.
Zastáváme názor, že není možné se ponořit hlouběji do masáží, pokud nemáme jasné představy o anatomii. Stejně tak povídání o výživě by bez porozumění trávicí soustavě dopadlo pravděpodobně podobně, jako když si přečtete nějaký článek na internetu nebo poslechnete webinář.

Proto jsme se rozhodli jít jinou cestou, a to cestou pochopení a spojování si znalostí. Díky tomuto konceptu se Vám podaří získat nejen nové znalosti a dovednosti, ale i si je déle uchovat a případně překlopit do praxe.

Máme rádi inspirativní setkávání, kdy se v pauzách u kafe dozvíme i něco o Vás. Pokud si máme vybrat mezi online světem a fyzickým setkáním, vždy vyhrává "tváří v tvář".

Počet míst je omezený, tedy neváhejte a pojďte si užít skvělý čas s námi a našimi lektory (opravdovými odborníky v oboru).